FAQ

Najczęściej zadawane pytania klientów

Zamówienia są dodawane do realizacji od godziny 7:00 do 22:00 i są realizowane od 2 do 72 godzin od tego momentu. Długość realizacji zamówienia zależy od wielu czynników takich jak wielkość konta na którym jest realizowana usługa, rodzaj usługi oraz ilość wielkość zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej.

Na Instafeed możesz zapłacić przelewem internetowym z każdego banku w Polsce, na poczcie lub przez druk standardowy, kartą płatniczą. Brakuje jakieś metody płatności? Napisz do nas i poinformuj nas o tym! 

Niezależnie od tego czy chcesz kupić polubienia , fanów , obserwujących czy like, wybierz usługę na stronie głównej. Pamiętaj by przed zakupem dokładnie zapoznać się z opisem wybranej usługi by podać poprawny link. Wybrane pakiety można podzielić na wiele linków z ograniczeniem do 100 polubień 

Każdy z nas chciałby być popularny oraz żeby jego firma przynosiła wysokie zyski. Od lat obserwujemy media społecznościowe i ich wypływ na życie każdego z nas. Analizujemy statystyki, śledzimy algorytmy i zachowania ludzi w social media. Na Instafeed znajdziesz szeroki wachlarz usług promocyjnych takich jak lajki, polubienia stron czy obserwacje oraz fani. Zaufaj nam i wybij się z nami na Instagramie, Facebooku i YouTube.

Absolutnie nie. Nikt z obsługi instafeed.pl nigdy nie zapyta o dane do logowania do żadnego serwisu. W przypadku takiej sytuacji proszę natychmiast powiadomić support strony.